Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
barlation

MesajKonu: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? C.tesi Ara. 12, 2009 9:29 pm

Arkadaşlar ben evdeki masaüstü bilgisayarımdan kralliklara giriyorum. Abimde amerika'da başlamıştı oyuna, kendi laptopundan kendi karakterine girerse benim internet ağı üzerinden sorun çıkar mı? Silinirmiyim ? Multi sayılırmıyım? MULTI SAYILMASI İÇİN NEYİN AYNI OLMASI LAZIM ?

Teşekkkür ederim
Kullanıcı profilini gör
islam44.

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Paz Ara. 13, 2009 12:40 pm

Sayılır Diye Biliyorum
Kullanıcı profilini gör
_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Paz Ara. 13, 2009 2:54 pm

Silinirsen şaşırma Wink
Kullanıcı profilini gör
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Paz Ara. 13, 2009 2:59 pm

Arkadaşlar Bir şey olmuyor. Güvenebilirsiniz. çünkü bunu yılların tecrübesiyle söylüyorum. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
ersincrazy

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Ptsi Ara. 14, 2009 9:48 am

Farklı sancaklarda olması gerekir diye biliyorum.Birde gp alışverişi ve aynı kasabada bulunmayın.
Kullanıcı profilini gör
_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Ptsi Ara. 14, 2009 7:31 pm

Ne olursa olsun olmuyorr !! Bir bilgisayardan 2 hesap açılmazzzz !!
Kullanıcı profilini gör
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Ptsi Ara. 14, 2009 11:18 pm

Açılsa dahi hiç bir baglantı olmamalı.. Aynı listede bulunması oy vermesine kadar hiç birşey bulunmamalı.. Bence boşver.. Smile

lord_27@hotmail.com

HER HANGİ BİR SORUNDA HER ZAMAN ONLİNE

FORUM OYUNLARI MODERATÖRÜ
Kullanıcı profilini gör
tsk95
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Çarş. Ara. 16, 2009 4:40 pm

aynı bilgisayardan girmeyin aynı kasaba sancak ordu liste aile parti bunları yapmazsan silinmezsiniz
Kullanıcı profilini gör
kaansabri

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Perş. Ara. 17, 2009 12:26 am

Ya aynı bilgisayardan girmeye gerek yok artık farklı pc den giren sinyor ve sinyorita bile aynı kasabada olduğu için silindi Smile önermem
Redkit

MesajKonu: Geri: Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü? Perş. Ara. 17, 2009 10:53 am

Redkit demiş ki:
Adminlerin bu soruya cevabı kardeşinizle birlikte oyunu oynayabilirsiniz.
Fakat farklı kasaba ve sancakta olmak şartı ile.İlerki dönemlerde aynı sancağa gelmemeye çalışın.
Kullanıcı profilini gör

Aynı internet ağı üzerinden 2 karakter mümkün mü?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası